Ohlasy klientů

Zdeňka Kočerová
Instalace ochranné čiré fólie na naše větší prosklené dveře nám přinesla větší klid, zejména z hlediska bezpečnosti pro naše dvě malé děti, které jsou neustále v pohybu.
Jan Matějka, OBO NG
Firma Madico je jeden z hlavních dodavatelů NG v Praze v oblasti bezpečnostních, protislunečních a termických folií určených pro ochranu budov a vystavovaných exponátů. S kvalitou instalovaných materiálů, provedením a užitnou hodnotou jsme dlouhodobě spokojeni.
PhDr. Šárka Kašpárková, Knihovna Kroměřížska
Odvedená práce svědčí o tom, že jsme vybrali tu nejlepší firmu na provedení instalace solárních folií.
Ing. Jan Novotný, ČEZ, a.s.
Firma Madico byla oslovena jako jeden z předních dodavatelů řešení solární ochrany prosklených ploch a následně byla vybrána pro budovu ČEZ, a.s., Praha 4. Můžeme konstatovat, že firma Madico odvedla kvalitní práci a že vynaložené prostředky do řešení solární ochrany se nám vyplatily.
D.Valdman, Policie ČR - správa hl.m. Prahy
Firma Madico je dlouholetým dodavatelem standardních a speciálních autofólií pro úpravu zasklení služebních vozidel Policie ČR. S provedenou instalací jsme dlouhodobě spokojeni a firmou Madico doporučené fólie zcela vyhovují v extrémních podmínkách práce Policie ČR.
Polák Michal
Chceme touto formou poděkovat firmě Madico za profesionální přístup, zájem a odbornou podporu. Uvažovali jsme o rozšíření služeb naší firmy o nabídku instalace okenních fólií. Po krátké konzultaci jsme úspěšně začali tuto novou služby nabízet. Firmu Madico můžme vřele doporučit všem, kteří chtějí začít podnikat v oboru okenních fólií.
Ladislav Mach, NOVA bene, s.r.o.
Spolupráce s Vámi byla pro nás potěšením. S aplikací bezpečnostní fólie BLACK OUT na naše firemní vozidla jsme velice spokojeni. Spolehlivost a přístup je Vaše velké plus. S přáním mnoha dalších spokojených zákazníků;
Kamila Sekyrová
Ráda bych přispěla svou dobrou zkušeností a doporučila tuto firmu nejen svým známým. Do našeho rodinného domu jsme si nechali nainstalovat externí fólie. Předtím byla průměrná teplota 28°C. Po instalaci 15°C. Děkuji.
Ing. Vladislav Matějka
Rád bych tímto prohlášením vyjádřil svou spokojenost s prací firmy Madico. Aplikace externích a termoizolačních fólií na prosklení naší výletní lodi proběhla naprosto v souladu s předchozí dohodou. Naši zákazníci jsou spokojeni s účinností doporučených okenních fólií. Interiér lodi získal na útulnosti a zásadně se zlepšila tepelná pohoda našich zákazníků v lodní restauraci.
Karel Točer
Zdravím firmu Madico. Loni v roce 2005 jsme si nechali do bytu nainstalovat termoizolační fólii HS-50. Jsme velice spokojeni s jejími vlastnostmi. Byly to dobře investované peníze.
BLANKA HYLANOVÁ
PROSÍM VÁS, MŮŽETE MI SDĚLIT, JAKOU FOLII JSTE NAINSTALOVALI PANÍ, KTERÁ JE UVEDENA V OHLASECH VIZ KOPIE: Kamila Sekyrová Ráda bych přispěla svou dobrou zkušeností a doporučila tuto firmu nejen svým známým. Do našeho rodinného domu jsme si nechali nainstalovat externí fólie. Předtím byla průměrná teplota 28°C. Po instalaci 15°C. Děkuji. DĚKUJI MOCKRÁT