Nové externí fólie se zárukou 5 let

Chceme Vás upozornit na novinku – externí solární EXSR fólie, která má několik vylepšení.

V současnosti společnost Madico dokončila vývojové práce na novém typu externí fólie EXSR. Výsledkem je, že se na trh dostává externí fólie s unikátní a kvalitnějším povrchem vyvinutým ve spolupráci se společností General Electric. Cílem bylo nabídnout vylepšenou odolnost vůči poškrábaní a delší životnost fólie.

Nabízíme Vám pětiletou záruku na vertikální aplikace a dvouletou záruku na šikmé zasklení. Přidali jsme stabilitu a zjednodušili instalaci 75 mikronů tlusté okenní folie. Sílu fólie 75 mikronů ocení především instalační firmy, které mají zkušenost s aplikací externích fólií o síle 25 mikronů. V povětrnostní podmínkách se silnější fólie instalují snáze a instalace je kvalitnější. Nezanedbatelnou výhodou fólie o síle 75 mikronů je ochrana interiéru před promočením v případě krupobití. Fólie sice nezabrání popraskání skla, ale zamezí pronikání vody do interiéru. Aplikací získávate ochrannou fólii, která mechanicky zpevní prosklení a současně chrání interiér před tepelným slunečním zářením.

Nové typy fólií EXSR budou připraveny v naší nabídce v půlce června 2007. Pro objednání můžete například využít náš objednávkový formulář. V případě dalších dotazů nás kontaktujte telefonicky.

Nová řada externích fólií:

  • SG-220-EXSR 3 mil (75 mikronů), šířka 1,52 m, barva- šedá
  • SB-221-EXSR 3 mil (75 mikronů), šířka 1,52 m, barva- tmavě bronzová
  • SB-341-EXSR 3 mil (75 mikronů), šířka 1,52 m, barva- světle bronzová
  • RS-440-EXSR 3 mil (75 mikronů), šířka 1,52 m barva- světle stříbrná
  • SL-180-EXSR 3 mil (75 mikronů), šířka 1,52 m, barva- titanová

Následující vzorky fólií SB-221, SB 341, SL-180 máme již k dispozici a můžeme Vám je na vyžádání zaslat poštou.

Přejeme si, aby v současném letním období nové typy externích fólií přispěly k Vaší letní pohodě.

Zpět