"K výhře s Madicem"

V březnu 2007 jsme byli pozváni na konferenci do Las Vegas. Sám název setkání „K výhře s Madicem“ předurčil atmosféru setkání. V městě zábavy a hazardu se velice příjemně spřádají obchodní plány a analyzují výsledky minulého období.

Konference byla otevřena pro všechny mezinárodní a národní distributory fólií značky Madico. Hlavními tématy byla diskuze zaměřená na nové možnosti prodeje a využití fólií v rozvíjejících se regionech. Na tomto poli má naše společnost mnohaleté exportní zkušenosti do Maďarska a v současné době jsme zahájili prodej v Rumunsku.

Madico představilo nové aplikace speciální bezpečnostní fólie LCL-800 SafetyShield. Tento typ bezpečnostní fólie mohou instalovat pouze firmy, které absolvovali speciální teoretické a praktické školení. Další představenou novinkou byla nová autofólie ClearPlex-Ochranná fólie na čelní sklo. Jedná se o zcela revoluční možnost ochrany čelního skla před poškozením a následným popraskáním v důsledku možných létajících kamenů, krup a ostatních nebezpečných předmětů. Nespornou výhodou této fólie je její neviditelnost. Řidič vozidla nepozná, zda-li fólie byla instalována či ne. Doufáme, že v nejbližší době budeme schopni Vám tuto fólií nabídnou i u nás.

Celou konferenci doprovázel bohatý kulturní program, díky němuž jsme měli možnost poznat něco více z tohoto moderního města a doufáme, že se nám ta trocha podaří přenést do naší práce.

Zpět