Autofólie s hybridní metalizací

Unikátní autofólie vyráběné technologií hybridní metalizace nabízejí dvě nové zásadní výhody při aplikaci na autoskla:

  1. Hybridní metalizací je dosaženo razantní tepelné ochrany interiéru vozidla až 60%.
  2. Minimální zrcadlový efekt. Odrazivost pro viditelné záření je pouze 7%.

Předcházející typy autofólií jsou metalizované a mají sice dobrou tepelnou odrazivost, ale nevýhodou je relativně vysoká reflexe kolem 20 %. V případě požadavku na menší reflexi se instalují autofólie z probarveného polyesteru. Tento typ autofólie je méně nápadný a neruší celkový design vozidla, ale nemá tak výraznou tepelnou odrazivost. Hybridní autofólie slučují tyto protichůdné fyzikální vlastnosti. Aplikace hybridní autofólie snižuje oslnění a průhled do interiéru vozidla bez zrcadlového efektu a současně poskytuje razantní ochranu před tepelným slunečním zářením.

Instalační firmy velmi příznivě hodnotí pružnost a poddajnost hybridních autofólií. Fólie se snadno tepelně tvarují a umožňují výlep fólie z jednoho kusu materiálu beze spoje.

Pro svoji rozdílnou interní a externí reflexi byly tyto autofólie vybrány Policii ČR pro instalaci na speciální zásahová vozidla a pro převoz svědků. Hybridní autofólie v kombinaci se speciální fólií STARLITE jsou aplikovány na zásahová vozidlo, pro střelbu z interiéru vozidla.

Autofólie se vyrábějí v následující řadě propustností: 5%, 15%, 20%,35%, 45%.

Přejeme vám bezpečnou cestu s novým typem autofólií. Připomínáme, že úprava autoskel podléhá přesným zákonným pravidlům. Tato připomínka je aktuální v souvislosti s blízkým termínem zavedením bodového hodnocení. Chybně instalované fólie jsou dopravním přestupkem. V případě pochybností, zda máte instalované autofólie v souladu s předpisy, nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme.

Aplikace hybridní autofólie

Aplikace hybridní autofólie

Aplikace hybridní autofólie

Aplikace hybridní autofólie

Aplikace hybridní autofólie

Aplikace hybridní autofólie

Autofólie s hybridní metalizací

Autofólie s hybridní metalizací

Zpět